krzysztof@mordasiewicz.com

502 312 077

W tej zakładce znajdziecie moje prace związane z fotografią. 

Pierwsza zakładka Fotoksiążki to zrobione przez mnie fotoksiążki. Na chwilę obecną jest to 7 książek: Scotland 2013, Anglia Wiosna 2015, Italy 2015, Scotland 2015/2016, Scotland 2017 - Galloway, Ayrshire & Arran , London 2017 oraz Skye 2018.

Druga zakładka to Ławki. Od jakiegoś czasu zafascynowały mnie ławki, ławeczki, miejsca do siedzenia. I to takie, których umiejscowienie powoduje, że spędzenie na nich czasu to nie tylko odpoczynek, ale także sporego kalibru wrażenia, głownie ze względu na widoki, roztaczające się z tych ławek. Zdjęcia podzieliłem na trzy kategorie: siedzę i podziwiam, puste oraz miejscówki do podziwiania i odpoczywania.

Trzecia zakładka to Kwiaty. Prezentuję tam zdjęcia kwiatów, ogrodów, roślinności, które zarejestrowałem swoim aparatem podczas moich wypraw.  

Wszystkie materiały umieszczone na tej stronie (zdjęcia, filmy, teksty oraz grafiki) są moją własnością i podlegają ochronie prawnej. 

Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji po wcześniejszym uzgodnieniu z autorem.