Wszystkie materiały umieszczone na tej stronie (zdjęcia, filmy, teksty oraz grafiki) są moją własnością i podlegają ochronie prawnej. 

Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji po wcześniejszym uzgodnieniu z autorem. 

W tej zakładce znajdziecie moje prace związane z fotografią. 

Pierwsza zakładka Fotoksiążki to zrobione przez mnie fotoksiążki. Na chwilę obecną jest to 7 książek: Scotland 2013, Anglia Wiosna 2015, Italy 2015, Scotland 2015/2016, Scotland 2017 - Galloway, Ayrshire & Arran , London 2017 oraz Skye 2018.

Druga zakładka to Ławki. Od jakiegoś czasu zafascynowały mnie ławki, ławeczki, miejsca do siedzenia. I to takie, których umiejscowienie powoduje, że spędzenie na nich czasu to nie tylko odpoczynek, ale także sporego kalibru wrażenia, głownie ze względu na widoki, roztaczające się z tych ławek. Zdjęcia podzieliłem na trzy kategorie: siedzę i podziwiam, puste oraz miejscówki do podziwiania i odpoczywania.

Trzecia zakładka to Kwiaty. Prezentuję tam zdjęcia kwiatów, ogrodów, roślinności, które zarejestrowałem swoim aparatem podczas moich wypraw.  

krzysztof@mordasiewicz.com

502 312 077